Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Matek tanár meg akar buktatn...

Aramnd kérdése:

A Matek tanár meg akar buktatni, mert a második félévem nagyon rossz volt, de így is meg van 2,2 az átlagom az egész évben. Megteheti?

Figyelt kérdés
Az első félévem matekból majdnem 4-es lett,de maradt a 3,és 200 órát hiányoztam a második félévben,az immunrendszerem miatt.És azt mondta beszél az igazgatóval hogy megtudjon buktatni engem még úgy is hogy az egész évi átlagom 2-est meghaladja.Ezt komolyan megteheti?
2015. jún. 11. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
természetesen megteheti.. főleg ha a második féléved átlaga még az 1,8-at sem éri el.
2015. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Igen, tapasztatalom szerint ha egy tanár igazán meg akar buktatni, akkor megoldja.


A leírtak alapján a tanárod egyike a sok pályára alkalmatlan, keménykedő ( pszichésen beteg) matektanárnak.


amúgy ha logikusan nézzük, mivel első félévben 3as voltál, és az átlagod és 2es felett van, ez sima 2es.


Mondjuk ha megbuktatna, én biztos minden megpróbálnék, h kirúgassam, panaszt tennék stb.

2015. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyilván a tanárt kell kirúgatni, nem a gyereknek tanulni... Ha azért rosszak a jegyeid, mert sokat hiányoztál, akkor is igaz az, hogy nem tudod azokat a dolgokat, amiket tudnod kéne. Ha most átrugdos úgy, hogy nincsenek meg az alapjaid, akkor majd megbuksz jövőre, mert nem tudsz mire építkezni. Tudom, hogy nem szívesen hallod, de jobban járnál, ha megbuktatna, nyáron megtanulnád szépen (mert ha első félévben jók voltak a jegyeid, nyilván képes vagy rá), és aztán folytathatnád tovább pótvizsga után úgy, hogy nincsenek óriási hiányosságaid. A rend kedvéért pedig előre szeretném leszögezni, hogy nem vagyok tanár.
2015. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Átengedett ?
2016. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!