Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Máj 11-től felmondtam. Ha...

Máj 11-től felmondtam. Ha regisztrálok a Munkanélkülibe kötelező a közmunka? és az mit takar? Átképzés továbbképzés is van?

Figyelt kérdés
Meddig jár a munkanélküli ?Kell vinni valami papírt a regisztráláshoz?

2016. máj. 29. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A munkanélküli max. három hónapig jár. A közmunka kötelező ha kiküldenek rá. Tanfolyamok szoktak lenni. Kell papír. A munkáltató által kapott kilépő papírok (igazolás tartási kötelezettségről meg tartozásról), személyes iratok, rózsaszín TB könyv.
2016. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ellátás max. 3 hónap, és összege attól függ, hogy mennyi ideig dolgoztál.360 nap kell 3 év alatt minimum,de ez csak kb. 1 hónapra jogosít. Ha éveid vannak, akkor kapod maximalis ideig.


Minden kilépő papírodat vinned kell, ahol az elmúlt pár évben dolgoztál.


Közmunkára nem fognak kiközvetíteni, azt főként az FHT-ban részesülőket érinti.

2016. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 évig dogoztam egyhuzamban az utolsó helyemen.nem tudom ez számit-e valamit valamiben.Jó lenne átképzés nem tudom az mennyi idő. Itt Érden nem tudom mi a szokás.Nem szivesen söpörnék utcát a 40 fokban nyáron a pánikbetegségemmel.
2016. máj. 29. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak utcát lehet söpörni közmunkában, van közintézményekben takarítás, ha meg szerencsésebb valaki, akkor kerülhet irodai munkára, ott a fizetés is magasabb kicsit.
2016. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!