Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Regisztrált mérlegképes...

Regisztrált mérlegképes könyvelői továbbképzés már a regisztráció évében is kötelező?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy kell beadni, kb. november végén, dec. közepéig a szükséges igazolásokat, stb. hogy január elején jöjjön meg az engedély,és a fényképes igazolvány. Akkor az azt jelenti, hogy jan. elejétől gyakorlatilag regisztrált vagy, akkor már abban a naptári évben tavasszal bejelentkezel továbbképzésre. Attól kezdve már senki nem tud semmi kifogást emelni.
2012. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Beadtam már a kérelmet, csak még nem kaptam semmit róla. Nem húzhatom tovább, mivel diploma alapján már csak ebben az évben adják ki, valamint decemberben születik meg a gyermekem és nem akartam a legvégére hagyni.
2012. szept. 4. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!