Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
holnap lesz szóbeli vizsgám amire már egy hete készülök, de egyszerűen sehogy sem értem a végére, többnyire csak felületesen tudom a tételeket, de tudom h megtudnám tanulni csak nincs már időm és legközelebbre már csak UV héten hirdetett tanár vizsgát szóval muszáj bemennem az egyesért.....max kettest összemakogok, de mivel 4 v 5 szeretnék a végére, ezt mondanom kellene a tanárnak vagy inkább ne fárasszam ilyen "érdektelen magyarázatokkal"?
2016. máj. 30. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit mondanod! Készülj fel jól a kövire és kész!
2016. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak azért aggódom már már halálra magam, mert ha most elkezdek makogni meg ott szerencsétlenkedni az nem kelt rosszabb benyomást?! :(
2016. máj. 30. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Ha nem tudod az anyagot, az mindenképp rossz benyomást kelt :D. Azonban felesleges görcsölni rajta, hisz uv héten ki tudod javítani. Egyébként a tanártól függ, hogy mennyire könyvel el ilyenkor, ha nagyon rosszul ítél, akkor lehet jobb, ha be sem mész. Te tudod, milyen a tanár.

(Tanulj meg 1-2 tételt nagyon jól, annyi idő még van. Lehet szerencséd lesz.)

2016. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát ez a baj....muszáj megjelennem mert a szabáyl szerint uv-ra csak az mehet akinek van egy egyese xd

a tanár meg.......hát FÉLEK tőle annyira szigorú :(

+ a feltétel zh amivel vizsgázni engedett 4/5 lett amit biztos megfog jegyezni h h lehet h ott meg nem tudok semmit végem. tanulok közben vagy próbálok hátha bemákolok valami jót, köszi a tanácsot mindenesetre

2016. máj. 30. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja max. a kettest adja meg akkor még ha az önbecsülésnek nem is jó kérdezz rá, hogy lehetne-e inkább egyes mert úgy érzed UV-ra jobban fog menni és szeretnél bizonyítani, hogy megy ez, csak sajnos ez így alakult most. Egy próbát megér, max. kitart a kettes mellett ami sajnos nem 4-5, de legalább a tárgy megvan.

Ha felületes mennek már akkor még amennyire lehet olvasd át, hogy minél több infó megmaradjon, főleg a kulcsfontosságú kifejezések, adatok (nem tudom milyen tárgy) amikre összpontosíts a többit majd hozzá "rizsázod".

Ha nagyon fontos a jó jegy és nem akarod a kettest megkockáztatni se akkor ne is makogj csak közöld hogy sajnos nem tudod, szeretnéd az egyest és majd UVn találkozunk.

2016. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bemész, és megteszed, ami tőled telik.

Én biztos nem utasítanék vissza egy rosszabb jegyet, mert az UV azért rizikós. Ki tudja, bele is húzhatsz egy rossz tételbe, és akkor még tárgyújrafelvétel (esetleg csúszás is) lehet a vége. Egy rosszabb jegyen általában nem sok múlik, de még ha baj is, akkor is legalább biztosan megvan... Az is lehet, hogy a túl sok tanulástól meg stressztől már összefolyik a fejedben sok anyag, de ha elkezded élesbe kidolgozni, előjön, ami épp kell.

2016. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ösztöndíjhoz kellene :/ am igazad van akkor megpróbálok összeszedni kettest és max megkérdezni a javításról vagy is az a verzió jobban tetszik mert legalább adok indokot. köszönöm.am nyomi rendszertan bioszon)
2016. máj. 30. 17:56
 8/8 A kérdező kommentje:
még soha nem jártam így h egy hét kelljen ahhoz h leessen a tantusz hogy hogyan is kéne átlátni az egészet......azért most már kitisztult és uv-n igazából nem félek h rossz tételt húznék mert kb. téynleg idő kérdés és tök jól megtudnám tanulni az összeset :/ :)
2016. máj. 30. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!