Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel motiváljam magam a...

Mivel motiváljam magam a tanulásra? Egyetem, vizsgaidőszak :S

Figyelt kérdés

A héten és jövőhéten meg utána is vannak vizsgáim.Mindegyik nehéz,tanulós tárgy,puskázás kizárva mert figyelnek vagy éppen szóbeli.

Rendesen be vagyok szarva, mert jó lenne ha minden sikerülne elsőre.

Hogyan motiváljam magam,hogy csináljam meg? Olyan nehéz leülni tanulni.Akkoris mindig elkalandozok


2016. máj. 31. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
11%
Nekem is, és még sokaknak lesznek hátra nehéz vizsgáik. Ne is puskázz, azzal annyit is ér egy diploma. Nem tudom hogy motiváld magad. Én szeretem a szakomat, érdekesnek találom és élvezettel tanulom. Próbáld magadban felépíteni a tudás utáni éhséget. Ez nem középiskola, itt magad miatt tanulsz, azonban úgy, hogy valakit nem érdekelnek a tanulmányai, akkor lehet nem neki való ez az egész.
2016. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!