Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol érettségim 31 pont...

Angol érettségim 31 pont (26%) lett, hány pontot kell szereznem szóbelin, hogy "megőrizzem" a kettest?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy valami 33 pontos a szóbeli. Abból hány pontot kell elérnem minimum?
2016. máj. 31. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért az tragédia, hogy érettségizőként nem tudod 150 pont 25%-át kiszámolni...
2016. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es. Nem tudhatjuk, hogy matekból hányast kapott. :D
2016. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
26%-os lett a matekom.
2016. máj. 31. 16:36
 4/7 A kérdező kommentje:

38 pont a kettes.


Viszont nekem megvan az írásbelin a a minimum, miért nem elég csak 4 pontot szereznem? Mert szóbelin annyit kell angolból?


Így 7-et kell ha jól számolom.

2016. máj. 31. 16:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a "segítő hozzászólásokat", megszokhattam, hogy ide csak az egyetemisták írnak, akik az atyaúristennek képzelik magukat.
2016. máj. 31. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

"Viszont nekem megvan az írásbelin a a minimum, miért nem elég csak 4 pontot szereznem? Mert szóbelin annyit kell angolból? "


- Mert NINCS meg az írásbelin a minimum, vagyis a 25%. A 31 pont az írásbeli összpontszámának 25%-a, nem az egészé.


"Amúgy köszönöm a "segítő hozzászólásokat", megszokhattam, hogy ide csak az egyetemisták írnak, akik az atyaúristennek képzelik magukat."


- Ne tetézd, kérlek, ne tetézd. Az egy dolog, hogy ilyen egyszerű műveletet nem tudsz elképzelni, de hogy így felmagasztalod azt, akinek ez nem okoz gondot, még rosszabb színben tüntet fel.

2016. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki a sz.@rt érdekel a véleményed? Kérdést tettem fel, arra vártam választ, nem pedig a személyeskedést.
2016. máj. 31. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!