Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Halljátok nem bírok tanulni...

Halljátok nem bírok tanulni már tételt. Szédülök, nagyon szarul vagyok?

Figyelt kérdés

Azt érzem hogy megint kezd előjönni az ami írásbeli előtt. Pánikrohamot kaptam írásbeli előtti héten szombaton. Lehúztam 750 ml energiaitalt,mert az volt a tervem hogy matekozok egész éjjel, és berosszultam. Kórházba kellett menni mert nem tudtuk mi ez. Hányingerem volt,szédültem,vert a szívem, 130-as pulzus 150-es vérnyomásom volt. Most is kezdem azt érezni. Szerintem teljesen kivan a szervezetem már. Annyira erős bennem az akarás, és annyira akarom hogy felvegyenek hogy ezt váltja ki belőlem.

Mit tegyek?

Megint érzem ezt a rosszul létet és nem akarom. Tanulnom viszont muszáj lenne ma még legalább 4, de inkább 5 tételt.

Adnátok valami tippet légyszi hogy hogyan kezeljem ezt?


2016. máj. 31. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az energiaital tette be a kaput. Ne igyál energiaitalt, ha már eleve az ideg miatt az egekben van a vérnyomásod.

A másik dolog, amit persze könnyű mondani: ne görcsölj rá. Ha megtanultál egy tételt, utána 10 perc relax. Az első 2-3 percben becsukod a szemed, figyelsz a légzésedre. Utána felállsz szépen, nyújtózol kicsit, jóga/pilates szerű gyakorlatokkal, közben mély levegő, lassan kifúj. Vagy csak simán kimész a kertbe és sétál pár kört az udvaron a friss levegőn. Többet ér, mint az energiaital.

2016. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak vizet igyál
2016. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!