Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájnak a heréim, meg bent is...

Fájnak a heréim, meg bent is mintha fájna a prosztatám, olyan érzésem van. Sápadt vagyok és enyhén hányingerem van, szédülök. Egy kicsit közben olyan, mintha szorulásom is lenne. Ezek minek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

A sápadtság, szédülés, hányinger a lent érzett fájdalom miatt van valószínűleg.


Olyan érzés mintha lent egyszerre nyomná valami a végbélnyílást, a végbél falát mindenhol, a prosztatámat vagy a hasfalon keresztül a húghólyagot, gyomrot. Nem tudom pontosan megállípatni, hogy mi fáj, mert kisugárzik arra az egész tájékra.


Néha, amikor erősebb fájdalomhullám jön, akkor kisugárzik kicsit a húgycső részére is vagy a hímvessző izmaira. Nem tudom pontosan megállapítani, de rándul egyet és végig fut rajta.


Széklet csak kis mennyiségben távozik és az állagát tekintve nem kellett volna, hogy szorulást okozzon.


Ez mi lehet vajon? Aranyér vagy valami prosztata probléma vagy sima szorulás vagy vesekő? Fogalmam sincs, hogy pontosan mi fáj, de lent már kb mindenhol érzem.... 1 napja tart. A nap felénél kezdődött, előtte semmi jelét nem éreztem ilyen problémának. Bár a heréim pár nappal, héttel előtte kicsit fájtak, de azzal kapcsolatban más okokat gyanítottam, pl elnyomta a nadrág vagy ilyesmi...



2016. máj. 29. 02:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Napközben egy kicsit alábbhagyott a fájdalom. Csak szimplán úgy éreztem, mintha szorulásom lenne, de más tünetet nem tapasztaltam. Ami viszont fura volt, hogy ideges és frusztrál voltam, azt éreztem magamon. Dekoncentrált voltam és az agyam összevissza kattogott. Képtelen voltam nyugton maradni.
2016. máj. 29. 02:33
 2/8 A kérdező kommentje:
A szokásosnál feszesebbnek érzem a hasfalamat és olyan mintha kicsit meg lenne duzzadva az egész. Kívülről úgy látszik, meg tapintásra is kicsit olyan érzés.
2016. máj. 29. 02:44
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nincs olyan, hogy elnyomja a nadrág a herét és fájni fog. Ha a here fáj akkor gyulladás van a legtöbb esetben. Amit leírtál az prosztatának tűnhet ez kisugározhat a herékbe is. Egy urológust kéne felkeresned, ha nem is ez a gond legalább az urológiai problémákat kizárhatod, de nagy valószínűséggel ez.
2016. máj. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Ez erősen tumorgyanús. Tartós tejet már ne vegyél.
2016. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
68%
Utolso , hogy te mekkora paraszt vagy.
2016. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért mégis csak a háziorvosnál kellene kezdened .

Mert ide is fogsz majd visszaérni .

2016. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kakukk01 válasza:
Urológus vizsgálat, azután proktológus vizsgálat. az egyik elől a másik hátul vizsgál. Mindenképp nézesd meg! És ne félj a vizsgálatoktól kellemetlen de nem fáj !
2016. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz minél előbb!
2016. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!