Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dietetikaval mit lehet csinaln...

Dietetikaval mit lehet csinalni? Ugy ertem, hogy elmesz pl egy korhazba ahol van jo esetben meg hely es ennyi?

Figyelt kérdés
Megeri egyeltalan ezt valasztani? Most leginkabb tapasztalatokra vagyok kivancsi. Nekem eddig nagyon ugy tunik, hogy igernek fut fat es semmit nem kapsz belole..Magyarorszagon hol tudsz vele elhelyezkedni a korhazon kivul?
2016. máj. 31. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyasztó magánvállalkozásba kezdesz. Csak itt ezen az oldalon hihetetlenül sok (elsősorban fiatal lány és nő) panaszkodik, tanácsot kér és ad. Örök téma és szerintem erre költenek is az emberek. Persze kell hozzá megfelelő hely és környezet és tőke.
2016. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ehhez dietetikusnak kell lennem? Marmint ha nem en gyartom pl a fogyasztoszereket, csak eladom oket akkor ehhez ne feltetlen szukseges nem? Oke, tisztaban kell lenni a hatasokkal, osszetetel, stb. de 4/6 ev alatt ennel tobbre nem jutnek? Tenyleg nem ertek hozza, csak kivancsi vagyok.
2016. máj. 31. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
4 dietetikus ismerősöm van. 3 munkanélküli, a 4.et felvették kisegítő ápolónak kórházba.
2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!