Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételin hogyan...

Egyetemi felvételin hogyan ellenőrzik, hogy valaki érvényes, vagy "hamisított" dokumentumokat csatol a felsőoktatási jelentkezéséhez?

Figyelt kérdés

Ugye elektronikusan kell jelentkezni a felvin.

Hogy ellenörzik,hogy eredetiek a dokumentumok?

Pl.ha az érettségiben az egyik tárgy eredményét átjavitja és így tölti fel a felvire.

Ki ellenörzi vagy hogyan?

Egyik ismerősöm álltal érdekel ez a téma.


2016. jún. 1. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A központi, hiteles eredményekkel egybevetnek mindent, ami beérkezik, így nem lehetséges, hogy egy átjavított eredmény elfogadásra kerüljön.
2016. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha át is csúszik így és felveszik, szeptemberben a beiratkozaskor be kell adnia az eredeti papírokat és akkor kiderül, hogy nem egyezik.
2016. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is mondtam neki,hogy ez hülyeség.Előbb utóbb úgy is kiderül és akkor lebukik.


2-es

Én már egyetemre járok,nekünk nem kellett beiratkozáskor beadni érettségit és egyebeket....


Köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 1. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor én egyetemre jártam úgy 5 éve végzetem, nekem le kellett adnom az érettségim a beiratkozásnál (az eredetit) és csak a diplomával kaptam vissza.

Egyszer közben is kellett más miatt, be kellett mennem a TO-ra, kiadták pár napra, de vissza kellett vinnem pár napon belül:(

Akár így, akár úgy, biztos a bukás.

2016. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Be kellett adni az érettségit??? :)

Nekem most is itthon van valahol ,egyszer sem kérték...furcsa.

Igen,tuti lebukás.De ha hülye akkor csinálja.


Azt mondja egyfolytában,hogy az osztálytársanak a bátyja is így került be a jogi egyetmre.A fickót ismerem,tényleg oda jár de ,hogy tényleg úgy került e be..azt nem tudom.


Köszi

2016. jún. 1. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, be kellett adni. Én is úgy kértem ki később. Az eredeti papírokat kellett beadni.
2016. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!