Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli érettségire...

Emelt szóbeli érettségire vehetek fel nadrágot?

Figyelt kérdés
Nincsen fekete szoknyám, szoknyát alapból nem szoktam hordani. Fekete nadrág és fehér blúz jó lesz?

2016. jún. 1. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2016. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Kell nadrág, én sem alsónadrágban mentem anno...

22/F

2016. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: azért kérdezem hogy vehetek-e fel nadrágot SZOKNYA helyett. Nem azt kerdeztem hogy anelkul elmehetek-e....
2016. jún. 1. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jó, amikor én voltam emeltezni, akkor is voltak akik így jöttek. A teljesítményed fog számítani, nem az, hogy mi van rajtad. :D
2016. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Papi Gonzales ***** válasza:
a lényeg hogy igényesen nézzél ki, nem úgy mint aki két szoba kimázolása közben lenyom egy vizsgát
2016. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szoknyát felvenni, attól, hogy lány vagy, még vehetsz fel nadrágot.
2016. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha férfi a vizsgaelnök legjobb lenne, ha semmit sem vennél fel
2016. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2016 van, nyugodtan vehetsz nadrágot, főleg kicsit hűvösebb időben, csak legyen ünneplős.


Heteske, az emelt szóbelin nincs vizsgaelnök, csak tantárgyi bizottsági elnök. A vizsgaelnök amúgy sem értékel. És így meg senki.

2016. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm mindenkinek aki normális választ adott.
2016. jún. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!