Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készűljek az informatik...

Hogyan készűljek az informatik szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok valami linkeket, ahol megvannak a tételek illetve a kidolgozások.

Én ezt találtam, de nem tudom, hogy jó e:

[link]


Mondjuk itt van elég sok tétel. Aki már érettségizett leirná, hogy a szóbeli, hogy szokott menni? Mennyit kérdeznek, meddig kell beszélnem stb.



2016. máj. 18. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán tudni kellene a tételsort...
2016. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért irtam ki a kérdést, hogy útba igazitson valaki.

Kűlföldi vagyok, szóval más nem jutott eszembe...

2016. máj. 18. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
És a mi a lótúróért nem lehet ilyen "apróságot" leírni, hogy pl. külföldön vagy, vagyis valószínűleg nem a saját középiskoládban érettségizel?
2016. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Attol a tételeket még nem tudnám, de lényegtelen.

Ezt találtam: [link]


Akkor most ezeket a tételeket dolgozzam ki, és tanuljam?

2016. máj. 18. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:

De tudhatnád, mert akkor meg vannak adva a tételcímek:

[link]


Ha még középiskolába járnál, a tanárod állítaná össze a tételsort.

2016. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Középiskolába járok, de kűlföldi vagyok. A matek érettségit megirom itt, és azt átvihetem. Az informatikát viszont Magyarországon kell irnom, felelnem.
2016. máj. 18. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, jó, feladom... mintha nem egy nyelvet beszélnénk.
2016. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát azt se értem minek linkelted be ugyanazat amit én.

Azt megtaláltam én is. Azt kérdeztem még, hogy most akkor ezeket dolgozzam ki és tanuljam? Vam valami könyv, vagy valami oldal, ahol érdemes keresnem?

Nem értem mit nem értesz...

2016. máj. 18. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha középszinten érettségizel informatikából akkor iskolánként változik a tételsor. Általában 20 darabot kell kb megtanulnod, azok meg vannak nevezve. Írj az iskolának, ahol szóbelizni fogsz, hogy adják meg a tételsorod (ha középszinten!).
2016. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!