Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eredmény megkérdezése?

Eredmény megkérdezése?

Figyelt kérdés
Üdv,sajnos kedde nem tudtam elmenni megnézni az emelt szintű érettségi dolgozatomat és ezáltal az eredményt sem tudom, pénteken Szegeden járok és azt szeretném kérdezni, hogy a Kormány Hivatalban megtudják mondani az eredményt?A dolgozatot nem szeretném megnézni csak egy eredményt szeretnék tudni.Kormány hivatalon keresztül zajlott az egész vizsgázásom mivel nem Magyarországon jártam iskolába!

2016. jún. 2. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Csak az adott iskola tud mondani bármit is. A Kormànyhivatal nem foglalkozik reszeredményekkel és a dogádat se látta ott senki. Ha valahol akkor az adott iskolában van esélyed információhoz jutni.
2016. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a Kormányhivatalon keresztül jelentkeztél, akkor kedden (és még szerdán is biztosan) náluk volt a dolgozatod. Szerintem hívd fel őket, és kérdezd meg, mert nem tudom, meddig tárolják ott őket.
2016. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a Kormányhivatalon keresztül jelentkeztél, NEM az iskolában nézheted meg az eredményedet. Az iskola csak helyt adott, ahol vizsgázhatsz.


Az írásbeli eredményt május 31-én lehetett, de még 1-jén lehetett fellebbezni, stb.

Azt én sem tudom, hogy meddig tartják meg, hívd fel őket.

2016. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!