Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a kozossegi oraimat ovodaba...

Ha a kozossegi oraimat ovodaban vegzem, mire szamithatok? Nyaron is csinalhatom?

Figyelt kérdés

Marmint ugy nyaron, hogy ott meg nincs nyari szunet, vagy legalabbis ugy emlekszem, nekem augusztusban mar volt ovi, bar nem eskudnek.

Mit kell ott csinalni? Szeretem a gyerekeket, de azert ugye nem hagynak ott 30 nebuloval teljesen egyedul?



2016. jún. 2. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mehetsz nyáron.Van ahol van 1-2hét szünet de az óvodában valóban nincs 2hónapos nyáriszünet.

Nekem van egy osztálytársam aki oviba jár, ő jászik a gyerekekkel kicsit, elüldögél vagy esetleg segít utánuk elpakolni(természetesen az ovónnők nem hagyják egyedül) és megkapja az órákat.

2016. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2016. jún. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!