Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A pénzügyi számviteli ügyintéz...

A pénzügyi számviteli ügyintéző vagy a Gazdasági informatikusi szak éri meg jobban?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok és nem igazán tudom merre kérne mennem tovább tanulni. Közgazdasági iskolába járok, ahol 5-öd -6-od ében van a 2 fent említett szak. Én infóból avygok jó, így értelem szerűen a gazdasági infó lenne jobb választás, viszont arra nem biztos, hogy meg lesz a létszám és az osztálytársaim nagy része pedig a pénzügyire megy.(igen tudom nem szabadna csak a barátaim miatt odamenni).(az oszt.társaim nagy részének már konkrét tervei vannak, hogy hol akar tovább tanulni vagy éppen hol szeretne dolgozni..nekem pedig nincsenek ).A fősuli/egyetemben pedig még inkább tanácstalan vagyok. Mit javasoltok?
2016. jún. 2. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
tökmindegy igazából ha utána egyetemre akarsz menni...
2016. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pénzügyi számviteli ügyintéző szakon is sokat használják a számítógépet, szóval nem tudom mekkora külömbség van köztük...de szerintem a Gazdasági Informatikussal jobban jársz, az kevésbé elterjedt.
2016. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!