Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment az emelt angol szóbeli?

Hogy ment az emelt angol szóbeli?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek? Mit húztatok? Én elég könnyű témákat húztam, de a kifejtésnél alig jutott eszembe valami...

1. rész: Advertisements

2. rész: Korán jobb e kelni vagy később.

3. rész: Jobs


2016. jún. 3. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3as feladathoz milyen kép volt? Miket mondtál?
2016. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 kép volt, egy operatőr, egy állatorvos meg egy archeologyst (aminek fogalmam sincs mi a feladata...) Elkezdtem beszélni a blue meg a white collar jobs-ról, előnyöket, hátrányokat mondtam, fizikai meg szellemi közti különbség... De nagyon keveset mondtam. A salary-ről semmit nem mondtam, mondhattam volna a boss-ról is, az álom melóról, ilyenek. A végén megkérdezték, hogy mi az ami nálam nem jöhet szóba, azt mondtam, hogy prostituált soha nem lennék, azon nagyon nevettek 😂
2016. jún. 3. 16:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Tehát ilyenkor jobs-on belül akármiről szabad beszélni?
2016. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
archeologyst - régész
2016. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt sajnos nem tudtam... Most beszéltük az angol tanárommal. Nem baj, az ötös az megvan csak nem mindegy azért, hogy milyen százalék.
2016. jún. 4. 00:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem lehet tágabb körben beszélni róla, általában az szokott lenni a feladat, a képek csak segédeszközök úgymond.
2016. jún. 4. 00:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira izgultam, ahogy leültem a székbe, teljesen leblokkoltam, még szerintem magyarul se tudtam volna beszélni, teljesen ráizgultam, nagy katyvasz volt, amit mondtam.
2016. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, mennyit kapsz majd a szóbelire a 30ból?
2016. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is rettenetesen izgultam, amikor kint várakoztam minden bajom volt hányingertől kezdve hasfájás, remegés, még volt egyszer kétszer mikor a tüdőm is befájdult, ennyire talán még nem is izgultam soha, és nem is értem mert nem annyira szoktam általában izgulni, főleg ennyire nem. De mikor bementem hirtelen elmúlt minden, bár még így sem tudtam összeszedni a gondolataimat.

Szerintem ha jófejek akkor lesz 20 pontom a 30-ból ami tökéletes lenne nekem. Angolul soha nincs szófosásom...

2016. jún. 6. 10:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt cikis helyzet? Én az égéstől félek a legjobban. Nem voltak rosszalló tekintetek vagy hümmögés? Segítőkészek voltak?
2016. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!