Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment az emelt angol szóbeli?

Hogy ment az emelt angol szóbeli?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek? Mit húztatok? Én elég könnyű témákat húztam, de a kifejtésnél alig jutott eszembe valami...

1. rész: Advertisements

2. rész: Korán jobb e kelni vagy később.

3. rész: Jobs


2016. jún. 3. 14:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen kínos helyzet. Bár mikor nem értettem az egyik kérdést akármennyire is magyarázta az elég cikis volt, de mondta, hogy nembaj, megyünk tovább. Mert igazából a kérdést értettem de nem értettem h mit akar vele mondani (valami reklámok ellentétjéről beszélt, fogalmam sincs mire gondolt). Ja meg az elején kint hagytam a levelemet amit kértek de mondtam h I'm sorry és nem volt ezzel sem semmi baj. Kedvesek és mosolygósak voltak, az egyik tanár még bólogatott is néhány mondatomnál. Rosszabbra számítottam, családias volt. Az, hogy a témakifejtést elrontottam az már teljes mértékben az én hibám volt. A vitánál is mosolygott egyébként mikor látta, hogy nem hagyom magam :D
2016. jún. 6. 10:49
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 5 kérdés a rádiók szerepéről, tv-ről szólt. A képleírás a sportokról, ez a kettő jó volt. A vita az űrkutatás hasznosságáról volt. Ez szerintem gyengébben ment, de mindig tudtam reagálni az ő érveire (én elleneztem az űrkutatást), mondtam pár önállót is. Dumáltam folyamatosan, szerintem magyarul sem beszéltem még olyan folyékonyan, mint ott angolul, viszont volt néhány oltári nagy nyelvtani hibám, meg volt, hogy nekifutottam a mondandómnak 3x, mert mindig máshohygy kezdtem, mint amiből ki lehet hozni valamit. Egyébként sokszor megnevettettem őket, remélem, ez jó jel.. jó volt nagyon a hangulat, mintha egy barátnőmmel beszélgettem volna.

26 pontnak már nagyon örülnék.

2016. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!