Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ébren van még itt valaki...

Ébren van még itt valaki ilyenkor? Miért? Mit tanulsz? Hogy érzed magad?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ébren vagyok. Mert nem akarok aludni, pedig semmi okom fent lenni. Nem tanulok semmit. Rosszul érzem magam.
2016. jún. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Holnap(ma) emelt kémia szóbeli
2016. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:( sajnálom, bármi is a baj! Remélem reggelre jobban leszel!
2016. jún. 4. 00:37
 4/13 A kérdező kommentje:
Juuuj 2es az kemény! Kitartás!
2016. jún. 4. 00:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor még fent vagyok, zarovizsgára kellene tanulnom, de mivel ma mar ledolgoztam ~10 órát, így csak vegetálok az első tétel felett.
2016. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
EVTSZ, fincsi mi?
2016. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Élettan vizsgára tanulok :( Egy másik vizsga nem sikerült ma úgyhogy elég rossz a kedvem is. :)
2016. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Analízis...
2016. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ébren vagyok én is :) Nem vagyok álmos, de nem tanulok, habár kéne, nemzetközi gazdaságtant. Van még rá időm, de már nem ártana elkezdeni. Jól vagyok, kissé unom az agyam úgyhogy feljöttem gyik-ra :D
2016. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Eszter76 ***** válasza:

Remekül érzem magam, köszi. :-) Mindhárom gyerekem alszik - és mivel hamarosan szülinapom lesz, megjutalmaztam magam egy "házi wellness"-szel. :-) Mindjárt megszárad a körömlakk a lábamon, amit a szülinapomra kaptam magamtól (régóta vágytam egy narancssárgára) és megyek aludni. :-)

A kérdésnek köszönhetően kicsit nosztalgiázom a régi szép időkről, amikor ilyenkor még javában vizsgára készültem.

Matekmumus, neked szurkolok a legjobban - nekem az analízis szigorlat anno csak harmadikra sikerült, remélem, neked nagyobb szerencséd lesz. ;-)

2016. jún. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!