Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 420 pont elég...

Szerintetek 420 pont elég lesz idén DE-ÁOK-általános orvosira?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Az utóbbi években pár ponttal alatta volt, de nem lehet tudni, hogy idén mi lesz.
2016. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de ezt nem lehet előre tudni, úgyhogy ne ezen az oldalon keress megnyugtató válaszokat :)
2016. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nagyon remélem :(
2016. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 homo ludensz ***** válasza:
0%
Elég lesz. Elvégzed és mehetsz külföldre 5x ös pénzért. Gondolom ezen agyalsz kimondva vagy kimondatlanul.
2016. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pécsre elég lesz
2016. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es. Szerintem nem ezen agyal hát előbb vegyék fel szerencsétlent :D Aztán ha felvették akkor még kemény 6 év, nagyon könnyű kibukni ha az ember nem veszi komolyan. Továbbá ha talán jobban megbecsülnék az orvosokat az országban talán nem mennének ki annyian. A fizetés még csak hagyján részemről, de ez az országos felfogás, hogy az orvos hülye és inkább magamat diagnosztizálom az internetről egyszerűen nevetséges.

Egyébként szerintem Debrecenbe is elég kell legyen. 409 pont volt tavaly, 10-nél többet nem hiszem, hogy emelnek.

2016. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem nem hülye egyetlen orvos sem mert keményen tanul 6 évet és akkor még a szakvizsgáról nem is beszéltünk. Csak az van hogy részben közpénzből kitanul és rájön hogy amit itt kap az neki kevés. Tudom hogy többség nem jókedvében megy ki de attól még az itthoni honfitársai orvos nélkül maradnak. Ekkor kénytelenek magukat diagnosztizálni. 22 év nem volt elég hogy valamit lépjenek a mindenkori kormányok.Tudjuk mindannyian hogy arra van pénz amire az adott kormány rábólint hogy prioritást élvez. Tőlem bármennyit keresnének az orvosok én nem irigyelném mert attól az enyém egy fikarcnyival sem lenne több.
2016. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a magyar honfitársak többsége meg úgy gondolkozik, hogy ne is kapjon az orvos több pénzt, úgyse tudja mi bajom van. Meg a homeopátia, meg vegán életmód majd mindent megold. Én személy szerint nem vágyom több fizetésre, nem ezért akarok orvosi diplomát.
2016. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem 422 lett, remélem a pécsire bejutok, hamár a sote-ról lemaradtam :(
2016. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem végül 444 lett. :D
2016. jún. 25. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!