Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12 nap alatt feltudok még...

12 nap alatt feltudok még készülni a szóbelire?

Figyelt kérdés

80 tétel van összesen (magyar, töri, angol).

Idáig dolgoztam és munka után nagyon nem volt kedvem tanulni. Meg úgy voltam vele, hogy ráér... de most döbbentem rá, hogy kicsit kicsúsztam az időből és lehet nem tudok felkészülni rendesen.

Nem a kettes a cél és átlagosan 2 oldal 1 tétel.


2016. jún. 6. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nekem "csak" 64 tétel van (magyarból 40 + töriből 24), én sem erőltettem meg magam ezidáig a tanulással. A nyelvtan 20 tételből megy a nagy része, az irodalom 20-ból is talán a fele.

A töri az, amiheh egyáltalán nincs kedvem. Az első 5-6 tétel megy kb, van olyan is, amiről fogalmam sincs.

Szerintem az a legjobb, ha magadnak dolgozod ki a tételt, vagy legalább leírsz jegyzetként annyit, amennyit csak tudsz. Így jobban meg is marad, és ha nem lenne időd keményebb tanulásra, akkor gyorsan átolvasod amiből már a kiírással ragadt rád valami.

Sok sikert kívánok! :)

2016. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de jó nektek h ennyi időtök van még...

nekem 6 napom van. Jövő hét ilyenkor már túl vagyok a szóbelin.

Van még 20 infóm 6 törim 8 magyarom

Szóval ja szarul állok

2016. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 s55 ***** válasza:
nekem akkor 100 10 napra de angolra egy betűt nem fogok tanulni szóval 80 tényleges tételt van 10 napra. Szerintem menni fog azért:)
2016. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha most azt mondjuk nem, akkor bele se kezdesz?
2016. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elég csak az a 2 oldal egy tételhez, és nem kell innen-onnan hozzáolvasgatni, akkor igen, sőt, egy napot még pihenhetsz is!
2016. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!