Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű angol érettségire...

Emelt szintű angol érettségire jelentkeztem, írásbelit megírtam, most lesz a szóbeli. Hol?

Figyelt kérdés
... tudom megtudni, hogy érdemes-e elmennem a szóbelire -- tehát hogy meglett-e a minimális pontszámom az írásbelin? A megtekintésre nem tudtam elmenni, de a feladatlap nem is érdekel, csak hogy ne menjek potyára szóbelire..

2016. jún. 6. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hülyének kell ahhoz lenned, hogy 12%-ot, vagyis 15 pontot ne érj el. Ez gyakorlatilag kizárt. Nézd meg a megoldókulcsot, idézd vissza, hogy milyen válaszokat írtál, és számolj össze minimum 15 pontot, ez esetben megvan. Nem közölted, hogy iskolában vagy kormányhivatalban jelentkeztél, az iskolában meg tudják mondani, a kormányhivatalban nem fognak veled foglalkozni.
2016. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mindenegyes résznéél kell elérni min 12%ot, tehát külön a levélnél, szövegértésnél..stb. De még így is biztos hogy meg van.
2016. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kormányhivatal ösztött ki egy iskolába, ahol nem mondják meg. Igen, feladatlaponként kell a 12%, nagy eséllyel megvan, csak nem értem, miért kényszerítenek lutrizni, miért nem lehet megmondani, hogy megvan-e a százalék, vagy sem.


Ha esetleg mégse lenne meg, elmegyek szóbelizni és utána közlik, hogy hiába lett jó a szóbeli, az írásbeli nem sikerült, ugyhogy viszlát jövőre... Ragyogó rendszer, le a kalappal! Köszönjük, kedves Kormány.

2016. jún. 7. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? El kellett volna menni a megtekintésre! Volt rá 1 napod. Legyen az is ugyanolyan fontos, mint a vizsgára elmenni. Ha meg sehogy nem tudsz elmenni, akkor meghatalmazottat kellett volna küldeni. (És az se fér a fejembe, persze semmi közöm hozzá, hogy mért jelentkeztél emeltre, ha a tudásod sajázt becslésed szerint a nullát verdesi.)
2016. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a "nagy eséllyel megvan" az nálad egyenlő a nullát verdesivel? Nem tudok megtekinteni kórházból. Nem volt senki riasztható, aki az adott pár órában ráért volna. Továbbra sem értem, miért kell ezt így lekorlátozni, miért nem tudhatja meg a diák a saját eredményét.
2016. jún. 8. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!