Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha mérnökinfóra felvesznek...

Ha mérnökinfóra felvesznek szükségem lesz Laptopra?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem szeretnék most egy ilyenre beruházni. Származik bármi előny nekem abból ha beviszem a laptopot?

Asztali gépem rendben van, elég erős hardver.



#egyetem #mérnök informatika #laptop #éljen a kommunista diktatúra
2016. jún. 6. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

hát, főként ha kollégista vagy. egyébként a feladataid el tudod látni az otthoni asztali gépeden, az egyetemi gyakorlatokon pedig az egyetem gépeit használod.


magyarul nem létszükséglet, csak praktikus.

2016. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah az egyetem ott van ahol lakom. Csak azt hittem valami extra miatt kell majd.
2016. jún. 6. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:

akik egyáltalán bejárnak előadásra és laptop is van előttük, javarészük csak játszik rajta, netezik, stb.

jegyzetelni sem túl praktikus

néha persze jól jöhet, de egyáltalán nem létszükséglet

2016. jún. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthonra kell csak. Beadandót csinálni, jegyzetet olvasni, tanárok oldalait elérni. Eddig nekem egyes egyedül 1 tárgyból kellett volna, amikor egy könyvből vettük a feladatokat gyakon, de én a telefonomra töltöttem le. Géptermi órákra pedig nem kellett vinni, mert van több gépterem is a gyakorlatokhoz szükséges programokkal.
2016. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon fogsz lakni akkor nem szükséges.
2016. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!