Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miert hasonlítanak ossze a...

Miert hasonlítanak ossze a tesommal a tanarok, mit tegyek ellene? 13/l

Figyelt kérdés
A tesom 5.-es en pedig 7.-es, o sokkal jobb tanulo 4,6-8 korul, en meg 3-3,5, mult evben en is jol tanultam,de ebben az evben sok olyan dolog tortent ami miatt depresszios lettem.Most is vagodosom magam, es leromlottak a jegyeim.Az a bajom hogy a tanarok mindig a tesom neven szolítanak, akik tanítanak engem es a tesomat, mindegyiktol megkaptom hogx a tesom milyen eletvidam, jo tanulo, en meg az ellentete.Ugy erzem hogy talan nem is kene elnem, mert senki nem jegyzi meg meg a nevemet se, meg a sajat ofom se...meg ok nem is ertik meg hogy min mentem at.

2016. jún. 6. 22:42
 1/7 A kérdező kommentje:

*megkaptam, * hogy

Bocsi a rossz fogalmazasert, de este is van, meg ideges is vagyok..

2016. jún. 6. 22:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem gondolnak bele ebbe, amiket leírtál. Meg kábé alkalmatlanok is, hát mi az, hogy az orrod alá dörgölni, hogy a másik jobb? Arcátlanság. És nem dühítő, igazából neked meg keserűséget okoz, lehet, hogy rájuk kéne szólnod, hogy neked, Xy-nak (neved-de ez nem kell feltétlenül) ez rosszul esik, hogy hasonlítgatnak.


Ti két külön személy vagytok és te meg biztos másban vagy jobb.

2016. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
+ a tesomat soha nem neveztek az en nevemen, de tole meg mindig megkerdezik,hogy miert rossz tanulo a tesod.
2016. jún. 6. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt mondja egy tanárod, akkor nyugodtan mondhatod neki, hogy az xy tanár sokkal jobban tanít, mint ő. Hidd el, le fog esni neki, hogy miért mondtad.
2016. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Hú, de utálom az ilyeneket. Kezd el kikérni magadnak, hogy te nem a testvéred vagy. Jó hangosan és határozottan.

Nekem a nővérem 8 évvel idősebb, az öcsém 2,5 évvel fiatalabb. Ugyanabba az általánosba jártunk... A tanárok elég gyakran szólítottak a nővérem nevén, aztán emiatt a többiek cikizni kezdtek. Az öcsém ugyanabba a gimibe jár, mint én jártam (most 10.-es, én egyetemre járok). Ma a tökéletes vizsgája után a tanára azt mondta neki, hogy nagyon hasonlít rám.

Bementem hozzá és megbeszéltem a tanár nővel a dolgot. Ez nagyon káros egy gyereknek és nem is etikus egy tanártól. Esetleg szólj a szüleidnek.

2016. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. jún. 6. 23:07
 7/7 anonim válasza:
100%
Fogadd el magad olyannak amilyen vagy és ne törődj az ilyenekkel akik összehasonlítanak. Ne vagdosd magad mert te egy értékes ember vagy
2016. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!