Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet hogy megbukok? Ilyenkor...

Lehet hogy megbukok? Ilyenkor mivaan? :D

Figyelt kérdés
na tehát a sulinkban van ilyen 30%-os hülyeség ha azt meghaladom osztályozóvizsgát kell tennem ha engedik. a mai napot ellógtam és emiatt esedékes h meg lesz a 30% magyarból DEE már lezártak belőle négyesre átmentem. számít ez ilyenkor van nem ? NAgyon parázok gyerekek :D:D remélem nem
2016. jún. 7. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hiába zártak le, akár az utolsó napon is meghaladhatod a hiányzást, és mehetsz osztályozóvizsgára.

Idióta.

2016. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tudod egyáltalán, mi az az osztályozóvizsga?


Egyébként az osztályozó-értekezelet még később lesz, tehát az a négyes változhat.

2016. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha túllépted a 30%-ot, automatikusan osztályozó vizsgát kell tenned, hiába zártak volna le..

és nem hülyeség, azért van hogy az ilyen trógerek mint te, ne lógjanak büntetlenül.

2016. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ellógtad a mai napot? Lógd el az osztályozó vizsgát is és megvan oldva.
2016. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csendben lehet maradni ha normalisan nem tudtok valaszolni!
2016. jún. 7. 12:28
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Csak senki sem szereti az ilyen kis hülyegyerekeket. Inkább neked kellene meghúznod magad.
2016. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd az osztályozón legyen ilyen nagy a szád, kicsi csíra.
2016. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
normálisan válaszoltunk.. az már a te bajod ha nem bírod a jogos kritikát..
2016. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 12:37


es senki se szereti a parasztokat.. ;) :)

2016. jún. 7. 18:00
 10/14 A kérdező kommentje:
Ajánlom figyelmetekbe h olvassátok el a Közoktatási törvény a hiányzásokról.. És utána lehet itt okoskodni! ADDIG nem!Csak akkor kell osztályozót tenni ha Év közben NEM tudnak értékelni(nem járok be Pl.) ergo nincsen meg az előírt jegyek száma vagyis nem tudnak lezárni. Egész évben bejártam és jó tanuló vagyok(3 - 4 közt) csak így év vége fele nincsen miért bemenni csak annyi h ott vagyok semmi több..
2016. jún. 7. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!