Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika középszintű...

Informatika középszintű szóbeli érettségin mennyire nehéz 20 pontot összeszedni a 30-ból?

Figyelt kérdés
100 pontos lett a gyakorlatom szóval 20 pont kéne, hogy legalabb 80% meglegyen.. tanulom a tételeket és elég jól mennek, ( mindegyikről tudnék valamit mondani) de azért nem tudok minden részletet megjegyezni, szerintetek mennyire nehéz ezt a pontszamot elérni. Saját tapasztalatok is érdekelnek!!
2016. jún. 7. 15:48
 1/1 anonim válasza:
Én tavaly érettségiztem informatikából és én azt gondolom tanár függő is. Engem erdekelt az informatika mindegyik tetelt tudtam hova tenni tudtam rola beszelni akar jozan parasztival is. Szerencsém volt mert az internetet huztam es csak annyit mondtam el rola hogy a haboru miatt talaltak ki elsonek a kommunikacio miatt valamint hogy milyen bongeszok vannak, ezen belul a windows alapertelmezett bongeszoje a expoler. es ezt a bongeszot fejtettem ki bovebben hogy milyen funkciok vannak es mire jo pl a balra mutato nyil :a vissza gomb ez arra jo ha valamit vissza akarsz nezni de nem akarod az adott oldalt elvesziteni a jobbra mutato nyil: az amikor vissza akarsz lepni az oldalra a karika alaku nyil: a frissites ezt akkor kell hasznalni ha pl megszakad a kapcsolat. a kis haziko: a kezdolap ide belehet allitani egy sajat kezdolapot nekem pl a google blablabla... megkerdezte en melyik bongeszot hasznalom es volt egy feladatom hogy elakarok menni egy ket napos kitandulasta az egyik nemzeti parkba megkerdezte melyikbe akarok hasamrautottem es mondtam hogy a bukki beirtam googleba hogy ket napos kirandulas a bukki nemzeti parkba kimasoltam a szoveget bemasoltam a wordbe. es vegeztem is o allitott le hogy eleg lesz mehetek. fontos hogy a lapodra sok mindent leirj meg ha el se mondod hiszen le kell adnod es arra ia kaphatsz pontot. Nekem kifejezetten szerencsem volt mert delbe kerultem sorra es az osszes tanar majdnem hogy ebedelni volt a vizsgabiztossal egyutt. Az egesz feleletem 2percnek tunt es 30/29 pontot ertem el! Ne aggodj sima lesz! :)
2016. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!