Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most hogy van az év végi...

Most hogy van az év végi osztályzatom? Rövid kérdés, de fontos!

Figyelt kérdés

Matekból állítólag megbuktam.10.osztályos Fiú vagyok.Nem tudom ez mennyit számít,de gondoltam leírom ezt is.Szakközépiskoláról van szó.Írtam egyik haveromnak hogy "remek" nyaram lesz,erre elkezd pattogni hogy "várjá'az nem úgy meg!Ha 1.51 fölött van törvénytelen megbuktatnia!".

Na most akkor (azt hiszem több mint 1.51) átmentem?Mert ha igen akkor az tényleg jó lenne.



2016. jún. 7. 20:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Állítólag be lehet menni "balhézni" emiatt.
2016. jún. 7. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Mennyél is be bajhézni!


Persze csak akkor, ha hüjét szeretnél csinálni magadból. A haverod a matematika kerekítési szabályait ismeri, de a köznevelési törvényt aligha. Nem hallgatnék rá, inkább tanulj.

2016. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1,51 fölött sem törvénytelen buktatni. Ezt tanárként mondom. Nálunk 1,75-től át kell engedni a diákokat.


Javaslom a sulid honlapjáról szedd le a buktatásra vonatkozó dokumentumokat. Az én sulimban 1,5 alatt kötelező buktatni, 1,51-1,74 között a tanár dönti el a bukást, 1,75-től kötelező átengedni. Mivel ez minden suliban másképp van szabályozva ezért érdeklődj a suliban.

2016. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahha.Köszönöm szépen nektek!

mentek a zöldek

2016. jún. 7. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez amúgy a házirendben le van írva. Az én sulimban 2,00 alatt megbuktál.
2016. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2,0 alatt buktatnak. Szóval tanulj.
2016. jún. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Ebben elsősorban a tanár dönt, ő látja, hogy ténylegesen mit teljesítettél, e tekintetben az átlag másodlagos.
2016. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!