Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakot éri meg inkább...

Melyik szakot éri meg inkább elvégezni? Az alábbiak közül:Szakács, vagy autószerelő. Arra való tekintettel hogy itthon szeretnék dolgozni.

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Autószerelő. Legalább éjjel nem kell dolgozni.
2016. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerelő vagyok...2 műhelyem volt.

Rengeteg ügyféllel. De nem az én világom volt!

Ha becsületesen akarsz élni és nem akarsz kikészülni idegileg..

Akkor szakács.

2016. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akar kikészülni idegileg, akkor szakács? :)))))

Ezen nagyot röhögtem. Te sem voltál még szezonban konyhán, mi? Amikor fél napon àt pisilni se tudsz kimenni, úgy kell kapkodni, hogy ne csússzanak meg a rendelések. Nem stresszes ám, főleg amikor a főnök nézi és számonkéri.


A becsületesség pedig nem szakma kérdése.

2016. jún. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És szerintem autószerelő leszek.

2016. jún. 9. 17:55
 5/6 A kérdező kommentje:
És amúgy te második válaszoló mennyit kerestél a műhelyeddel?
2016. jún. 9. 17:56
 6/6 anonim válasza:
Hát ezen én is szakadtam 2-es válaszoló :"DD "ha nem akarsz ki készülni akkor szakács" oké megértem én hogy nemtudod autószerelőként milyen egy másis szakma mint pl.:szakács :D de ebbe rendesen bele találtál :D am meg éjjel mióta dolgozik a szakács 1-es? -.-" Kérdésre válaszolva...Szakács semmiféleképpen se!! ;)
2016. jún. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!