Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű magyar es történel...

Középszintű magyar es történelem szóbeli érettségin nulla tanulással forráshasználattal, atlasszal, szöveggyűjteménnyel el lehet érni a 12%-ot? Mennyire nehéz elérni ilyen feltétellel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 05:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem is pont ez a kérdés érdekelne:D
2016. jún. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
El. De ettől még ha csak minimális időt fordítasz a tanulásra, már azzal jelentősen jobb eredményt lehet elérni. Mindig vannak röhejesen könnyű feladatok.
2016. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelin röhejesen könnyű feladatok nrm hiszem, hogy vannak. Ott csak beszélned kell a témáról valamit, az elnök sokszor azt se tudja miről van szó, de ezt ne vedd kp-nak. Magyarból 6 az 50-ból, törin 7 a 60-ból a 12%
2016. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De mi az a 6 meg 7 pont? 6-7 jó állítás?
2016. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező, nem igaz hogy nem tudsz naponta pár órát rá fordítani, én is nagyon lusta vagyok. amikor még 31 napom volt akkor még sz*rtam a tanulásra, azt most pár napja jutott eszembe hogy hoppá, tanulni kéne! napi 10 tételt lenyomok, de úgy hogy úgy leröviditem a tételt ahogy csak tudom. Meg töriből is minden tételnek csak a felét tanulom meg, bőven elég az, úgyse lesz idő elmondani az egészet!

Most komolyan, 1 tétel az kb 15 perc megtanulni, ha nem kevesebb. És hidd el, szerintem én vagyok a leg lustább ember ezen a földön! :D

2016. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

#5

nem hiszem, mert én :D Mondjuk én napi kb. 3-4-5 órát szánok rá, de ez reggel 9-től kb. estig. Csak közben még ezt kell csinálni meg azt..

Kérdező. Magyarból (nyelvtanból ha figyeltél az órákon, akkor könnyebb. Irodalomból már neccessebb.

Töriből viszont sztem könnyű, mert ott az atlasz, plusz a forrás(ok), de ha esetleg átolvaod mindet, figyelmesen, nem fog ártani. Pláne ha a két tétel között átfedés van, hátha belekérdez a tanár.

Én is idén csinálom. 20L

2016. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigiek alapján szerintem meg én lehetek a leglustább.. Eddig annyi volt a történés, hogy 4 nyelvtan tételt néztem át, 2 irodalom tételt, illetve 4 történelem tételt... Ez mind :D


Én is abban reménykedek, hogy nem lesz nagy probléma a szóbelin.. Valahogy csak átlöknek már, ha idáig eljutottam/jutottunk :D

2016. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 7 töri, 10 irodalom meg 3 nyelvtan van meg xD
2016. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy te nem félsz hogy olyan tételt húzol ki amiről foglamad sincs, és semmit nem tudsz mondani?
2016. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Van időnk felkészülni. 12%ot még úgy is el tudsz érni, ha semmit nem tudsz az egészről, csak a forrásokból tájékozódsz
2016. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!