Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ossze szedtem annyi pontot...

Peterszondavid kérdése:

Ha ossze szedtem annyi pontot mendent eretsegin hogy mehetek szibalizni azt azt jelentihogy meg van akettes mindenbol?

Figyelt kérdés
Ha szoblin nem tudok semmit azza ronthatom az erettsegit ??
2016. jún. 9. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Mindkét vizsgarészen legalább a kettest el kell érni ahhoz, hogy átmenj, csak akkor kapod meg jegyként írásbelid valamiből, ha megbuksz a szóbelin, akkor megbuktál, és nem "átlagolódik ki" kettesre v hármasra.
2016. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ronthatsz, ha gyengén szerepelsz, akkor mindenből megbukhatsz. Inkább azon gondolkoznék, hogy ilyen helyesírással hogy jutottál el az érettségiig.
2016. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1edt javítom. A mateknál úgy van, hogy ha az írásbelid 12pont alatti, akkor bukó, ha 13-24 közőtt van, akkor szóbeli, ha 25 vagy fölötte, akkor nincs szóbeli. Csak azért írtam le, mert nem lehet tudni, hogy a kérdező milyen tárgyra gondolt. Amúgy igen, rontani is lehet.
2016. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!