Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2,7-re állok biológiából,...

2,7-re állok biológiából, második félévben. Ha a két félévet veszem,2,3.4-5 órán csak aludtam, de kémiából jeles vagyok. Meg akarnak buktatni. Meg lehet?

Figyelt kérdés
Van valami mód arra, hogy ne?

2016. jún. 10. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez alapján evileg nem buktathatna meg. De ha annyira meg akar buktatni beír pár órai munka 1-est és el van intézve. Sajnos megteheti. Én a helyedbe beszélnék vele, hogy had csináljak valami beadandót vagy ilyesmi. Persze ha bunkó voltál vele év közben, vagy ilyen szivatós fajta akkor ne számíts semmi jóra.
2016. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a kémia nem számít, hiába vagy abból 5-ös, attól még ebből megbukhatsz

erre alapvetően 2-est kéne adnia, de ha meg akar buktatni, meg tud

félévkor hányas voltál?

tanulj, hátha fog feleltetni és órán is figyelj

ha látja hogy igyekszel (és ha nem adsz okot, hogy 1-est adjon valamire), akkor nem lesz baj

2016. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!