Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valaki rajtam kívül, aki...

Nagy zsuzsanna72 kérdése:

Van valaki rajtam kívül, aki a Kormányhivatalon keresztül tett érettségit biológiából középszinten? köszönöm.

Figyelt kérdés
Biológia ,középszint , Kormányhivatal

2016. máj. 28. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly, de hátha tudok segíteni. :)
2016. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. A szóbeli tételek miatt kérdezem . Nekem azt mondta az ig helyettes, a suliban ahol vizsgáztam, hogy minket nem a suli biosz tanára vizsgáztat, hanem az Oktatási Hivatalból kapunk valakit , és a témakörök fent vannak a hivatal honlapján. Többször néztem, de csak az emelt szintet láttam .

Kérdezném tőled, hogy te milyen témakörök, tételek alapján készültél a szóbelire?


Köszönöm.

2016. máj. 30. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor én is megkérdeztem az igazgatót, hogy lehet tudni tétel címeket, nekem sem mondták meg. Úgyhogy magamtól készültem.

[link] Ennek a könyvnek a hátuljába bent vannak az A tételnek a kísérletei. Az A tételhez tartozik még az állat és növényhatározás. (Három közül valamit fogsz kihúzni.)

[link]

[link]


A B tételekben meg embertan és ökológia szokott lenni.


Mindkettő feladathoz vannak segítő kérdések. :)

2016. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. máj. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!