Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azokkal a most felvételizőkkel...

Azokkal a most felvételizőkkel, akik nem nagyon képesek maguktól utánanézni a dolgoknak (még a legalapvetőbbeknek sem), mi lesz majd a felsőoktatásban?

Figyelt kérdés
Már most rengeteg olyan kérdést írtak itt ki, amire minimális kereséssel maguk is megtalálták volna a választ, pláne, hogy a felvi.hu-n a dolgok 90%-a megtalálható. Mi lesz velük egy főiskolán, egyetemen, ahol általában senkinek semmit nem rágnak a szájába, magától kell kiderítenie, megkeresnie a dolgokat?
2016. jún. 11. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Nem mindegy neked? Megkérdezi egy csoportását, aki tudja, vagy megkéri, hogy segítsen neki elintézni.
2016. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én sok ilyen kérdésre szoktam válaszolni. Tavaly érettségiztem és mindennek pontosan utánna néztem. az összes kiskaput lehetőséget kivültől tudtam még azt is ami nem vonatkozott rám. S az osztályomból nem egy embernek én segítettem, mert hozzászoktak h a szülő csinál meg mindent. De itt már nem tud segíteni, mert teljesen mást mint amilyen régen volt.


Az biztos h elgondolkodtató, h mi lesz velük. Én úgy tapasztalom, h nem lesznek elveszett emberek. Minden egyetemnek sőt szaknak van facebook csoportja, oda kiírják a kérdésüket, és vki ugyis válaszol. Ez gyorsabb mint h keresgéljen, de nem biztos h hiteles...

2016. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!