Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsga öltözék, cipő?

Államvizsga öltözék, cipő?

Figyelt kérdés
Sajnos topánkám nyomja a lábamat, magassarkúba mennék, 10 centi magas. Illetve pirosra van kifestve a körmöm, előítéletesek lehetnek emiatt?

2016. jún. 11. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Magassarkúval biztos nem lesz gond, a körömmel sem.

Azonban ha emiatt aggódsz akkor nyugodtan szedd le.

2016. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a körmöd nagyon hosszú, akkor már durva a piros festék.

10 centis cipő sem mindegy, hogy milyen. Van abból is nagyon elegáns, szép. És van közönséges is.

2016. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Körmöm majdhogynem pontosan ilyen:


[link]



Magassarkúm ilyen, csak matt bőrből, nem lakk:


[link]

2016. jún. 11. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

A cipő teljesen jó.

Szerintem a köröm klasszikusan elegáns, de ismerek olyan tanárt, aki ettől már kibukna.

De gondolom, azért már kitapasztaltad, hogy a te sulidban, mi a helyzet, hiszen az államvizsgán a tanárok nagy része nem idegen lesz, hanem olyanok, akik már tanítottak vagy tanítanak.

2016. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem ismerem egyik tanárt se aki bent lesz. Akit ismertem volna, mást tettek be helyette gyes-ről.

Tulajdonképpen csak azért kérdeztem meg a körmöt, mert lemosás persze egyszerű lenne, de mivel mindig piros, így megfogja a körmömet, nem túl esztétikus. Akkor reszelni meg más színűre lakkozni meg nem szárad meg.. igazán nem akarnék ezzel bíbelődni még itt a vizsga előtt.

2016. jún. 11. 20:30
 6/6 anonim válasza:

A cipővel semmi gond, sőt még nőiesebb is lehetne.

Az ehhez hasonló körmökön állítólag sokan kiakadnak, de nekem pl. tetszik az ilyen formájú, méretű és színű köröm. (F/32)

2016. jún. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!