Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan rejthetném el a lábaimat?

Hogyan rejthetném el a lábaimat?

Figyelt kérdés

Vastagok, rövidek, és ezáltal az egész összkép elcsúful. Mit viselhetnék ami eltakarja?


Attól félek, hogy emiatt nem kellek senkinek! :( És talán nem is fogok... A lábaim a legkisebb önbizalmamat is a nullára csökkentették!


Itt van két kép, hogy tudjátok miről beszélek:


[link]


[link]



2015. márc. 26. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Első képen nem látszik semmi, a másodikon pedig olyan furán állsz (nem tudom hogy betegség-e szóval bocsánat előre is ha az)

2015. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, csak ne ilyen csámpásan állj.
2015. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, azon a képen fiatalabb, kb. 11... Nem vagyok beteg :D Csak elpoénkodtam a képet, de jobbat sajnos nem találtam! :(
2015. márc. 26. 21:45
 4/12 A kérdező kommentje:
A másik baj, hogy nem vagyok kövér, de a vastag lábaim miatt annak tűnök :c
2015. márc. 26. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs baj a lábaiddal, de ha mindenképpen el akarod rejteni, akkor ne hordj cicanadrágot. Az egyenes szárú (vagyis se nem cső, se nem trapéz) nadrágok segíthetnek.
2015. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hordj fenékig érő felsőrészt.

emeld ki a derekad.

ne hordj színes nadrágot, csak sötétebbeket

hordhatsz miniszoknyát

2015. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz esetleg most egy képet lőni?

Elég sokat segítenél:) Lehetne róla valamit mondani és nem csak egy folt látszódna.

Ismerek ilyen lányt aki beteg, azért gondoltam hogy az lehetsz...

2015. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

sajnos nem, de holnap, természetes fényben készítek egy frisset, mert azóta fogytam is...

Szerencsére nem beteg a lábam, különben nem a vastagság lenne az elsõszámú problémám. :)

2015. márc. 26. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Rendben.

Akkor ez a kérdés mindenképp rossz:D

Fogytál is, idősebb is vagy. Majd akkor holnap.

Igen szerencse hogy nem vagy beteg:)

2015. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, régi kép és most vékonyabb is valamivel a lában, de az alapformája nem sokat változott! De ettõl függetlenül holnap ùj képet prezentálok. :D
2015. márc. 26. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!