Ki szóbelizik előbb?

Figyelt kérdés
Nálunk a szóbeli érettségik 3 naposak és az osztályból az emberek be vannak osztva valamelyik nap, de azt senki nem tudja, hogy melyik. Állítólag azzal van összefüggésbe, hogy kinek mennyi emeltje volt. Szóval, akik emelteztek és kevesebb középszintű tantárgyuk van, szerintetek ők előbb vannak, mint akik csak közepeznek vagy fordítva?

2016. jún. 12. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnöködtől kérdezd meg.
2016. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ő ahhoz nem olyan jó fej, hogy megmondja és azt is el tudom róla képzelni, hogy mint mindig, soha nem tud semmiről semmit :D
2016. jún. 12. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
És akkor szerinted mi honnan tudhatnánk? A beosztás a szaktanárok készítik el. Menj be, és kérdezz meg valakit, akinél vizsgázol.
2016. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy akik emelteztek, így nekik kevesebb van, ők hátul vannak.
2016. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én sulimban is így van, hogy akinek kevés középszintűje van, azok vannak később, az előrehozottak (mivel nekik csak egy tantárgyuk van) vannak legutoljára.

De ha nem osztottak előrehozottat az osztályodhoz érettségizni, és neked például csak magyar meg töri középszintű szóbeli van, akkor valószínű, hogy te az utolsó napon leszel.

2016. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy van, hogy akiknek kevesebb tárgyuk van, az később van. Azt is mondták, hogy az utolsó nap legvégére hagyják a 4 évig kitűnő, legjobb diákokat, mivel akkor már ott van az összes tanár, igazgatónő, és az elnökben is jó benyomás maradjon..
2016. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak százféle szempontja van, hogy kit milyen sorrendben osztanak be, és miért. Lehetetlen itt mindet leírni. A legfontosabb, hogy minél pörgősebb legyen a szóbeli, és hamarabb vége legyen, de az is fontos, hogy a tanárok ne ütközzenek a párhuzamos osztály érettségijével.

Ha nem mondják meg előre, azért teszik, mert a beosztás a nyitóértekezleten válik hivatalossá, addig csak tervezet van, amibe például az elnök beleszólhat még, ha nem látja biztosítva a vizsga gördülékeny menetét. Az osztályfőnök biztosan tudja, csak emiatt nem mondja el, mert ha valami változás van, akkor utána meg sértődés lenne, hogy de hát nem erről volt szó, és ezt akarja megelőzni (vagy ezt az utasítást kapta a főnökétől, vagy ez a szokás az iskolátokban).

2016. jún. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk nagyon nem igy van. Akinek mar csak egy targya maradt, az utolso nap erettsegizik. Nekem pl 3 van, en 2.nap vagyok, de ugyanilyen 3 targyasak vannak az 1.,2.,3. napon is. Es az adott napon meg csak nem is nevsorban megyunk. Szerintem iskolaja valogatja, illetve ha masik osztallyal parhuzamosan mentek(mint mi is), akkor ugy kell elrendezni, hogy a tanarok tudjanak egyiktol a masikhoz rohanni, ha mindket osztalyban feleltetnek.
2016. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!