Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a matek pótvizsgám...

Holnap lesz a matek pótvizsgám! (9. osztály) Vajon sikerülhet? (rossz kategóriába írtam az előbb)

Figyelt kérdés

Holnap lesz a matek pótvizsgám! (9. osztály) Vajon sikerülhet?


Tavaly megbuktam matekból de igazából akkor a pótvizsgára nem is készültem és azért nem mentem át Augusztusba. Idén viszont év végén sajnos 2 ponton múlt az utolsó dogánál a kettes és így sajnos holnap megint pótvizsgáznom kell.Viszont annyi a különbség tavalyhoz képest hogy most egy hónapja elkezdtem járni matektanárhoz és igazából minden lényegeset átvettünk mert ugye azért a tavalyi feladatokhoz viszonyítottam hogy akkor miket kérdeztek.Nagyon sok mindent értek de van olyan ami annyira nem megy. 15% kell a szóbelihez 33%-nál pedig átmentem.Most is a napokba folyamatosan ismétlek gyakorlok de nagyon félek hogy nem fogok mégse átmenni.Legtöbb esetbe az a baj hogy kapkodok nem vagyok figyelmes és ezért rontom el a feladatot de ha türelmesen és pontosan átnézem akkor sikerül.Ezt mivel tudnám kiküszöbölni hogy ne siessem el a feladatokat?Szerintetek sikerülhet a pótvizsga?



##pótvizsga#holnap#
2015. aug. 24. 15:45
1 2
 1/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Sikerülni fog. Olvasd át figyelmesen, mielőtt nekiállsz, gondold át, hogy mit kell csinálnod, úgy fogj neki.
2015. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm majd próbálok nem izgulni mert akkor teljes káoszba leszek.
2015. aug. 24. 15:53
 3/13 Patriksztár válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet. Nagyon félek, holnap reggel 8-ra megyek be úgyszint Matekra. Nagyon aggódok mi lesz meg minden :S
2015. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy ne izgulj, általában jó taktika, ha átfutod a kérdéseket, és gyorsan megcsinálod a könnyűeket, az lenyugtatja az embert.
2015. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

@Patriksztár

Sok sikert! Nekem szerencsére majd csak 10-kor lesz így lesz időm még egy kis gyors gyakorlásra.

Leirnád majd hogy hogy sikerült?


@citromost

Igyekszem majd akkor nem rögtön nekiesni egy random feladatnak hanem a könnyűeket kikeresem.

2015. aug. 24. 15:59
 6/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Izgulni fogsz, azt nem tudod kikapcsolni. Fogadd el, hogy izgulsz, vegyél egy nagy levegőt, mielőtt nekiállsz. Először az összes feladatot nézd át, kezdd a könnyebbekkel. Ha tisztességesen készültél, akkor a 15%-nak meg kell lennie. Szóbelin pedig a tanár látni fogja, hogy készültél, csak szétizgulod magad. De szerintem a 33%-kal sem lesz gond. Az nem baj, ha izgulsz, csak ne pánikolj.
2015. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Patriksztár válasza:

Köszönöm szépen a jókívánságot és neked is sok sikert! :)

Majd mindenképpen informállak hogy mi is volt.


Öröm az ürömben hogy kiderült nem az én tanárom lesz bent (Nem nagyon örültem volna neki). Sőt, ő el is ment az iskolából. Szóval most remélem több esélyem van a továbbjutásra :)

2015. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi

Köszönöm a tanácsot majd előtte összeszedem magam.:)


Patriksztár

Köszönöm!:)

Na akkor valamivel könnyebb dolgod lesz remélhetőleg nekem se a tanárom lesz bennt de majd kiderül.

2015. aug. 24. 16:14
 9/13 Patriksztár válasza:
És mikor derül ki hogy átmentem-e vagy sem?
2015. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nálunk ezt már másnapra megmondják és akkor derül ki hogy aznap szóbelizhetsz e vagy sem.
2015. aug. 24. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!