Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OE-NIK mérnök informatikus...

OE-NIK mérnök informatikus alapszakon milyen minőségűek a tanárok által kiadott jegyzetek, tananyagok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg voltatok/vagytok vele elégedve? Fel lehet belőlük készülni a vizsgákra? Előadások látogatása, de főleg az azokon való jegyzetelés mennyire létfontosságú?
2016. jún. 12. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:

A matek az elég jó, de ajánlom beszerezni és HASZNÁLNI a feladatgyűjteményeket is, de nem árt jegyzetelni sem, mert azzal is gyakorolsz.

A programozás hasonlóan.

Közgázon nem ad ki elektronikus jegyzetet a tanár, jegyzetelni kell, csak úgy füstöl a kéz. És nekem abból is akkor lett meg a tárgy, amikor megvettem a könyvet.

A többi változó, tanárfüggő. De általában lehet tanulni az elektronikus jegyzetekből.

2016. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, és elvileg kötelezők már az előadások is, de nem minden tanár tartja számon. Többé-kevésbé meg vagyok elégedve, viszonylag gyakorlatias (főleg a többihez képest), de mindenkinek megvan a mumusa, szinte mindenki csúszik. Nekem az elektró vonal az, ami az új tanár miatt még szivatósabb lesz állítólag. De ha az elején nagyon megnyomod és ki is tartasz és nem cseszed el az idődet, az előadásokra nem játszani mész be, akkor túl lehet élni.

Viszont ha szereted a matekot (vagy az elektrós dolgokat nem annyira), meg ha kifejezetten programozó szeretnél lenni, akkor inkább menj ELTEre, vagy Szegedre.

2016. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!