Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mennyit tud a szóbelire...

Ki mennyit tud a szóbelire (közép szint)? Csak én vagyok ilyen, hogy egy héttel előtte kezdek el úgy igazán tanulni?

Figyelt kérdés
Tudok már jópár tételt a 80-ból de azokat még mind fel kell eleveníteni meg ott van a többi, arról nem is beszélve ami nincs kidolgozva. Ti hogy álltok?
2016. jún. 12. 18:11
 1/6 anonim válasza:

a 4 tantárgyból:

Infora abszolút nem tanultam, mivel alap dolgokat kérnek

Angol az szókincs és nyelvtan, ha valaki idáig nem tanult meg valamennyire is gagyogni annak szopó van

Irodalom semennyire

Töri 5 tétel a 20-ból már megtanulva

Szóval igen... 2 órája kezdem neki a tanulásnak, most 1 pici szünetet tartok mig megválaszolnak 1 kérdésemet :D

Ha egyébb kérdés van még hogy mégis hogy gondoltam ezt nyugodtan tedd föl x)

2016. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haha, nincsen :D En se vagyok sokkal elorebb, annyi, hogy az angolon mar tul vagyok mert az emelt volt.
2016. jún. 13. 15:35
 3/6 anonim válasza:
Nem vagy egyedül! :D
2016. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1. válaszadó vagyok (csak már névvel xd)

Megvolt ma a szóbelim, délutánra kerültem, addig bent lapitopival nyomtam a tételeket, kb 4 órán keresztül, csak törit, mivel azt éreztem a nehezének.

Irodalommal kezdtem és a pánikolás segitségével jól felsültem, de a minimum fölött teljesitettem valamivel igy nem lett para.

Következő a töri volt ahol már nem volt stressz, elmúlt és innentől kezdve minden ment lazán. Ne stresszelj, ez a legfontosabb amit mondani tudok :D

2016. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
közbe most nézem hogy utólag is oda rakta a nevem, na mind1 xddd
2016. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem még kb. 6-7 nap van úgy mindenre és hajtok ezerrel, majd meglátjuk mi lesz... :D Mindenesetre ezerszer szívesebben gyakorikerdésezek minthogy tanuljak is..
2016. jún. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!