Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly majusi közép matek úgy...

Tavaly majusi közép matek úgy általánosságban nehéznek számított? Idén könnyebbre vagy nehezebbre lehet számítani?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első rész nehezebb volt az átlagosnál, a második rész teljesen átlagos volt.

Szerintem az idei könnyebb lesz, de ez csak megérzés. Sok sikert!

2016. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tavaly sokaktól megkaptam, hogy a matek "minden eddiginél nehezebb volt". Hogy ez mennyire volt igaz... a feladatsorok megoldásánál én is nehezebbnek találtam, a többihez képest. Én is idén érettségizem, remélem, nem lesz túl nehéz. Sok szerencsét, jó felkészülést!
2016. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha rendesen felkészültél, akkor semmi gond nem lehet. A matek érettségin függvénytáblázattal röhögve el lehet minimum 50%-ot érni, a maradék pedig a józan paraszti ész.
2016. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindneki azt mondja mennyire könnyű,meg nulla készüléssel fel lehet készülni :D Ahhoz képest nekem, meg a környezetemben nem annyira megy semmi 50% felett.

De azért 2est tényleg könnyű összehozni,de az bullshit ,hogy nulla készüléssel órai odafigyeléssel játszva 4est 5öst ír lehet írni. Lehet egy-két zseninek megy,de azért nem jellemző.

2016. máj. 1. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban nem volt egyszerű a tavalyi ahogy nézem.


Az általános legenda és megfigyelés hogy a páros évek könnyebbek míg a páratlanok nehezebbek, nem csak matekból, mindenből. Ez alapján idén szerencsénk van.


A matek tanárom azt mondja hogy évről évre egyre nehezítik, egyre jobban megcsavarják a matekot, szerinte idén nehéz lesz.


Én személy szerint bízom a legendába és reménykedek hogy könnyebb lesz, pedig én jó matekos vagyok de a tavalyi feladatsor rövidebb részében 1-2 feladat kifogott rajtam (a hosszabba bele se néztem) és zokon venném ha 80% alatt írnék.

2016. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért azt vitatom hogy csupán függvénytáblával 50% röhögve.

Sokaknak az okoz nehézséget hogy magát a feladat típust felismerje, megértse. Onnantól meg cseszheti a függvénytáblát.

És nem olyan sok az a 45 perc az elejére...

2016. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó hát, ez a bizonyos józan paraszti ész azért évről évre eléggé kezd eltűnni. Nem a ti hibátok, az oktatási rendszer olyan, amilyen sajnos. :)
2016. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!