Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni csutortokig?

Meg lehet tanulni csutortokig?

Figyelt kérdés

Penteken szobelizekes nagyon szarul allok.. a nyelvtant es irodalmat olvastam ma at egy.as utan de semmi nem maradt meg. A torit is elolvastam meg regebben, kiirtam vazlatba de nem maradt meg.

Hogy tudok megtanulni 20 irodalom, 20 nyelvtan, 20 tori es 40 eu alapismeret tetelt?

Az angoltol nem felek annyira.



2016. jún. 12. 18:31
 1/7 anonim válasza:
Hamarabb is eszedbe juthatott volna, de már mind egy. Szerintem ha neki állsz és naponta több órát tanulod talán sikerülhet.
2016. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, az konkrét!
2016. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én két éve érettségiztem ráadásul elsőnek az osztályból. A szóbeli vizsga reggelén megsúgta az osztályfőnökünk, hogy az ablaktól nézve az összes tantárgyból sorba tették le az asztalra a tételeket. Úgyhogy hála istennek elég könnyű volt. :D Ha mázlid van nálatok is így lesz.

De azt a pár pontot nagyon könnyű elérni, a tanároknak sem érdeke, hogy megbukj.

2016. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kérdező! Én is így vagyok,sőt lehet még szarabbul is mint te. Napi 10 tételt kéne megtanulnom,de egyszerűen semmi energiám nem volt se eddig se ezután. Olvasgasd az is több mint a semmi,ez az egész érettségi amúgy is csak a szerencsén múlik. Mindegyikből tanulj meg valamennyit aztán a többi hátha eszedbejut majd ott az olvasgatasok által. Nem vicc,én így feleltem le most matek emeltből. :D sőt nem tudom órán mennyire figyeltél de az is elő szokott jönni! A legjobb amúgy ilyenkor ha hangosan tanulsz! Olvasd fel magadnak 2-3x aztán próbáld felmondani. Ha nem sikerül, akkor olvasd el megint azt a részt főleg ahol megakadtal és megint mond fel. Így sokkal hamarabb fogsz vele végezni mintha csak felette ülsz és olvasgatod. Hidd el tudom mit érzel,és én is kétségbe vagyok esve. De majd lesz ami lesz a lényeg hogy ne stresszelj be.
2016. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Énsem állok jobban. Mondjuk az emelt törim is ilyen volt, megírtam 75%-ra, majd szóbelire tanultam 3 napot, kiderült teljesen feleslegesen mert húztam egy olyat amibe bele SE olvastam egyszerse. Foszlányaim voltak csak órákról, társadalomismeretből (nszk, ndk, német kitelepítés). Lényegében elrizsáztam a semmit, és kajálták... Szerintem a közép lazább ennél csak. Van 2 napom, egy szakmaira meg magyarra... de egyikből sincs erőm tanulni :D
2016. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sikerült?:D
2016. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerult :)

Magyar: 5

Angol: 5

Tori: 4

Eu alapism: 4 :)

2016. nov. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!