Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon egyetem Programtervezői...

Pannon egyetem Programtervezői szakra jelentkeztem, mit tanuljak?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy felvettek-e, egy év más egyetem után jelentkeztem újrafelvételivel remélem a pontszám nem lesz túl más. Érdekelne, hogy mit érdemes megtanulnom a nyár alatt? Nem szeretném elszúrni! Érdekelne, hogy milyen szintről indul az oktatás, milyen programnyelveket használunk majd első félévben? Mit lenne érdemes tanulnom a nyáron (diákmunka mellett)? Írtam már ügyfélszolgálaton talált e-mailre de nem kaptam ott választ.

2016. jún. 13. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Analízist nyomjad ezerrel, mellette pedig kezdj el ismerkedni a C programozási nyelvvel. Ha erre a kettőre ráfekszel azzal megkönnyítheted a dolgod, a net tele van jegyzetekkel meg feladatokkal.
2016. jún. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Matematikai analizis I. nagyon fontos!

-sorozatok és függvények határértéke

-deriválás (alap deriváltak átfogo ismerete)

-integrálás (szintén) + improprius integrál

-függvény elemzés


Programozás I. illetve Programozás alapjai tárgyból a C nyelvet kell tudni, ez a tárgykettős kiemelten fontos. Elvárt szint hogy a hallgató bizonyos egyszerübb ám összetettebb folyamatokat tudjon algoritmizálni illetve C nyelven megirni rá. Fontos a progalap szempontjából egyszerübb játékprogramok megirása majd, mint a sakk, vagy a dáma. Szintén az algoritmuson van a hangsúly.


Webprogramozást is nézd át elő ZH során megszerezhető a félévi jegy.


Az oktatás mindehol az alapoktól indul. Matematika (3 tárgy) mind a halmazoktól kezdi, mint ahogy a programozás is és, a közgazdaságtan is.

2016. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!