Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran fordul elő,...

Milyen gyakran fordul elő, hogy megbuktatnak valakit a szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Őszintén bevalva nem igen tanultam rá és félek, hogy kihuzok valami olyan tételt amiröl semmit se tudok, vagy semmi nem fog eszembejutni...

2016. jún. 14. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjál le a p*csába. Énis így mentem el a szóbelimre, hogy csak a minimum legyen meg. Végül majdnem max pontot szedtem össze. A titka annyi, hogy minimális tudásod legyen a témáról, onnantól kezdve leköríted de úgy mint a fene. Beszélsz, és beszélsz folyamatosan. Magabiztosan el kell mondani a semmit és gyakorlatilag a legjobb leszel.
2016. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Akkor még tanulj, hogy mindent át tudj nézni
2016. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ritkán. Nagy művészet megbukni, ahhoz az kell, hogy 2 tételből meg se tudj szólalni. Ha már megszólalsz, megvan a 12%.
2016. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megszólalni meg tudok. Tényleg egy nagy nulla leszek ha megbukok.

Megcsináltam a matekot hibátlanra, mindent tudtam, nyelvvizsgám is van. Informatikábol is 90 pontra irtam az irásbelit, nehogy egy szóbelin ne tudtjak 3-4 pontot összeszedni...

2016. jún. 14. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy magyar érettségin kihúztam pont azt a tételt, amelyiknél hiányoztam, és el sem olvastam a művet. Viszont elmondtam azt, ami benne volt a jegyzetekben, meg amit neten olvastam róla, és majdnem max pontos lett. Szóval nem kell annyira aggódni emiatt.
2016. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezeket olvasva kicsit megnyugodtam.

Még maradt 3 témakör amit átolvasgatok, mert eddig a magyarokat néztem :D

2016. jún. 14. 20:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem átmentem :D
2016. jún. 15. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi :) Én 23.án megyek :D
2016. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!