Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne? (nyelvvizsgá...

Lehetséges lenne? (nyelvvizsgák, jogsi, érettségi)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 11-et fejeztem tegnap Szegeden, viszont vajdasági vagyok és lenne néhány kérdésem. Tehát, szeretnék jogsit szerezni, de MO-n szeretném csinálni így csak szeptemberben tudom elkezdeni (mennyi ideig tart körülbelül az egész procedúra?) valamint angolból jövő héten csinálok FCE Cambridge nyelvvizsgát, de 12 végéig szeretnék CAE Cambridget tenni, ja és Corvinus Nemzetközi Gazdálkodás szakra szeretnék menni, ahova ugye 460 pont kell kb mennyire lenne lehetséges Szeptembertől mind a hármat csinálni?

2016. jún. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor már legegyszerűbb megvárni az FCE eredményt, és a pontszámából kikövetkeztetni, hogy mi a helyed a CAE skálához képest.

Addig is, az FCE vizsga után tölts le CAE próbatesztet, és próbáld meg.

Ha sokan olvassák kérdésedet, alighanem sokan meg is kérdőjelezik az FCE és a CAE gyors egymásutánban való letételének értelmét, de én nem. :)

A CPE, hát, az talán egy kicsit más. Bár az ide járók egy része szerint félkézzel meg lehet csinálni, másik része szerint meg iszonyú nehéz. :) Szerintem oda kell a széles alap, értve ezalatt a mindenfélék olvasását, könyvek, folyóiratok. Nem mintha ez nem lenne előnyös FCE-hez vagy CAE-hez is. (FCE minta-teszt is van)


Jogsi mai megszerzéséhez nem értek. :)

2016. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(CPE minta-teszt is van) - akartam írni
2016. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a válaszod, azért még várom az emberek válaszát😁 . Hát igen FCEt azért csinálok mert biztos alap, CAEt meg ha külföldön szeretnék továbbtanulni, de ha mégse akkor meg az 5db 85%os érettségi kellene
2016. jún. 18. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mizu?🙃
2017. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!