Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptembertől 9. -es leszek.6...

Szeptembertől 9. -es leszek.6 éves szakra megyek. ( 1. év nyelvi előkészítő + 2. -5. évig érettségi (szakmai tantárgyakkal ) +6. év szakma ) Logisztikai ügyintézőnek fogok tanulni. Valaki segítene nekem hogy később milyen tantárgyaim lesznek?

Figyelt kérdés

Mit is fogok pontosan tanulni? Majd ha elvégzem női logisztikai ügyintézőként elfogok tudni helyezkedni? Mit kell majd csinálnom? +Év elején lesz szintfelmérő angolból ez pontosan mit is takar?



U.I.: ahová elsőnek jelentkeztem nem vettek fel ezért megyek erre a szakra és ezért nem vagyok tájékozott.


Várom a válaszokat!:) 14/L



2016. jún. 16. 21:16
 1/2 anonim válasza:

Én végeztem a 9.-et logisztikai ügyintéző szakon. Nekem a szakmai tantárgyaim a következők voltak: Üzleti tevékenység elemzése, Üzleti tevékenység elemzése a gyakorlatban, áruforgalom és munkavédelem.

Ezekről tudok bővebben írni.

Biztos, hogy eltudsz majd helyezkedni. A szintfelmérőt meg nem tudom :)

2016. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De jó h megtaláltam ezt a válaaszt:D

Én is most leszek 9.es logisztikus szakon, és ez is 6 éves képzés :D

2016. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!