Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rosszul választottam középiskolát, de akkor még nem így gondoltam. Szakközépbe járok, egy évig tanultam kémiát csak, de orvosira szeretnék menni. Még van egy évem érettségiig. Mindig is kitűnő voltam meg vagyok elég céltudatos és kitartó ahhoz, hogy ha magántanárhoz, meg előkészítőre járok sikerüljön. Szerintetek menne? Volt már valaki akinek így sikerült és felvették? Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. jan. 14. 20:52
 1/2 anonim válasza:
Én is ugyan ilyen helyzetben vagyok, ha van rá lehetőség és szeretnéd, akkor sikerülni fog, csak kitartás és kemény tanulás kell.
2015. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. jan. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!