Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esetleg olyan oldal, ahol...

Van esetleg olyan oldal, ahol meg lehet nézni hogy az egyes egyetemi szakokra hány pont volt a maximum, amivel eddig az egyes tanévekben bejutottak?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk név nélkül, a felvettek pontszámait? (Az érettségi eredményeknél van ilyen, az oktatás hivatal honlapján, ahhoz hasonlóra gondolok.)

Tudom, a pontszám csak abból a szempontból érdekes, hogy a ponthatár fölött legyen, de én azért kíváncsi vagyok, hogy e fölé mennyivel szokták írni, ill a többség inkább a ponthatár közelében van vagy azért egyenletesebb az eloszlás. És persze érdekel, hogy az enyém az eddigi évek alapján kb hol lenne.

Előre is köszi a választ!



2016. jún. 16. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, csak a ponthatárt tudod megnézni.
2016. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan, amilyenre te gondolsz, nincs sajnos, pedig engem is érdekelne.

Itt viszont ( [link] elég sok statisztikát lehet találni, főleg ezen belül ( [link] tudod megnézni, hogy melyik évben melyik szakra mennyien jelentkeztek, ebből mennyien kerültek be milyen ponthatárral.

2016. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. jún. 17. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!