Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Maradjak érettségin vagy ne?

Maradjak érettségin vagy ne?

Figyelt kérdés

Most végeztem a szakmunkással három éves volt .

Két éves lenne az érettségi van értelme manapság érettségizni , vagy inkább menjek dolgozni?


2016. jún. 17. 13:10
 1/8 anonim válasza:
Érettségizz, mert rohadtul megfogod bánni, ha ott hagyod én is megbántam :( és most gondolkozok, hogy vissza-e menyjek érettségizni vagy inkább dolgozzak...
2016. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is maradj, csomó munkahelyre alapkövetelmény az érettségi, meg ki tudja, lehet, hogy később a fejedbe veszed, hogy továbbtanulnál. Plussz egy lehetőség, addig tanuj amíg van rá lehetőséged, mert munka és esetleg család mellett később rohadt nehéz lesz.
2016. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld pacsi mindenkinek :)
2016. jún. 17. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig üsd a vasat, amíg lehet. Csináld meg most. Később sokkal nehezebb lesz, és ez nem csak üres szöveg. Hajrá!
2016. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
csak én még félek a matektól is, mert nem megy... :S
2016. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másnak se. Tudják azt a tanárok. Majd megtanítják legalább egy kettesre.
2016. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell csinálni. Annyira vicc az érettségi ma, hogy röhögve. Már mindenkinek adnak... Mint mondták, alapkövetelmény már mindenhol, és ilyen viszonylatban mindegy hogy milyen eredményekkel, csak legyen ott a kezedben.
2016. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sikerült :)
2018. jún. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!