Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly, előző években felvétel...

Tavaly, előző években felvételizők, kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
E-felvibe telefonnal fényképezve küldtem el a dokumentumokat,telefonon nagyon jól látható minden, a nyelvvizsgámat már fel is dolgozták, de mégis, mikor letöltöm a képeket, akkor nem olyan jó minőségű, és attól tartok, hogy nem lesz megfelelően látható az érettségi bizonyítvány vagy a középiskolai. Ebben az esetben mindenképpen IDŐBEN szólnak? Volt ezzel valakinek problémája anno?
2016. jún. 18. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj a felvinek, kérdezd meg tőlük, ők adhatják a legbiztosabb választ.
2016. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj a felvinek/hívd fel őket. Az a legbiztosabb.
2016. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Feldolgozva: a beküldött dokumentum feldolgozásra került, azaz ellenőriztük, hogy a dokumentum megfelel az adott dokumentumtípus formai követelményeinek és a tartalmának megfelelő adatok rögzítésre kerültek a központi felvételi nyilvántartásban. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a dokumentum sikeres feldolgozása nem feltétlenül jelenti azt, hogy a dokumentum által igazolt eredmények részt vesznek, vagy minden jelentkezési helyén részt vesznek a pontszámításban, hiszen azt a pontszámítási szabályok befolyásolják, illetve pl. középiskolai bizonyítvány esetében feltétele a tanulmányi pont számításának, hogy az év végi bizonyítvány minden szükséges oldala benyújtásra és feldolgozásra kerüljön.

Elutasítva: a beküldött dokumentumot megvizsgáltuk és az nem felel meg az adott dokumentumtípus formai és/vagy alapvető tartalmi követelményeinek vagy hiányos, ezért nem fogadható el. Az elutasítás indokát alaphelyzetben olvashatja, az Elutasítva szóra kattintva az indok bezáródik, újra kattintás esetében ismét látható.


Nekem ebből az jön le, hogy tudták értelmezni a dokumentumodat.

2016. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 18. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Válaszoltak, vagy történt valami?:) hasonló cipőben járok.
2016. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, még nem írtam neki, de holnap fogok.Ha van valami fejlemény, akkor írok :)
2016. jún. 20. 21:30
 7/8 A kérdező kommentje:
*nekik
2016. jún. 20. 21:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem írtam nekik, a barátnőim kicsit megnyugtattak, inkább türelmesen várok. Ha sokáig nem dolgozzák fel a beküldött dokumentumokat, felkeresem őket telefonon..
2016. jún. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!