Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell diákigazolványt...

Hogy kell diákigazolványt csináltatni egyetemen?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a régit, ekkor mi a teendő?

Be vagyok jelentkezve Szegeden az egyetemen, hogy kell igényelni új diákigazolványt? Ingyenes?



2016. jún. 19. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg a TO-t.
2016. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neptunban tudod igényelni, nem ingyenes, 1500 Ft. Matricát lehet csak szeptemberben kapsz rá, ezt majd kérdezd meg a TO, hogy mi van a matricával, de új diákot igényelni már most is tudsz, pár hét az átfutása.
2016. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulmányi osztály. ott tuti elküldenek a lakóhelyed szerinti okmány irodába, h újra igényelj, olyan adatlapot (pontos nevét nem tudom). szvl olyan lesz mintha az elsőt igényelnéd, s ugyanúgy van költsége, nálunk 1400
2016. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már voltál az okmányirodában diák miatt,m akkor nem kell még egyszer menni, az érvényes továbbra is csak kártya kell a neptunon keresztül. Ez az új diákigazolvány, a NEK-es, ami legalább 2 éve van.
2016. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne nagyon számíts rá, hogy november közepe előtt megkapd. Én két éve igényeltem amint megkaptam a neptun kódomat/jelszavat postán az egyetemtől, de így is 3 hónapig tartott mire ideért hozzám a kész kártya.
2016. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!