Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki melyik autós iskolát ajánlja?

Ki melyik autós iskolát ajánlja?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Keresnék Budapesten olyan autós iskolát, ahol nem kell hónapokat várni arra, hogy forgalomba lehessen menni és korrektek az oktatók és a vizsgák. Az csak plusz pont, hogy ha a gyakorlat a Boráros tér környékén van :)

Köszi előre is!


2016. jún. 20. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Csigavérbe jártam. Minden gördülékenyen ment, semmi gondom nem volt soha. Az elmélet a Boráros téren volt:), az elsősegély valahol a Haller utca környékén. Gyakorlatra én nem arra a környékre jártam, mert nekem az egyáltalán nem esett volna közel.
2016. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én anno itt tanultam:

www.maczisuli.hu

Pici iskola, de szerintem nagyon jó fej az oktató. Mondjuk nem ígérnek irreálisan alacsony árakat, amiket persze más autósiskolák sem tudnak tartani. A Körtér környékén lehet vezetni.


Amit az első írt, a Csigavér, azzal az a baj, hogy nagyon nagy lutri, milyen oktatót fogsz ki. Elég sok rémtörténetet hallottam már róluk. Mondjuk az fontos szerintem, hogy ha azt érzed, hogy vacak a gyakorlati oktatód, akkor le kell cserélni, akár más iskolához is át lehet menni.

2016. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A csigavérnél csináltam a moros jogsim, teljesen rendben volt, de mostanában arra van nagyon sok panasz, hogy hónapokat kell várni a gyakorlati oktatásra :(
2016. jún. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!